Felsefemiz

"Yüksek Müşteri Memnuniyetine Sahip Yenilikçi Çözümler."

Müşteri gereksinimlerinin karşılanması noktasında yenilikçi çözümler sunarak, bu çözümleri son teknolojileri kullanarak gerçeğe dönüştürmektir. Bu uğurda kendimizi sürekli yenilemek, çağın gerektirdiği değişime ayak uydurarak bunları müşterilerimize de yansıtıp dijital dünyanın içinde doğru ve yenilikçi bir şekilde yer alıyoruz. Bünyemizde bulundurduğumuz kişilerin de gelişimine olanak sağlamak ve ekiplerimizin çağın gerektirdiği yeterlilikte olmasına özen göstermek bizim olmazsa olmazlarımızdır. Konusunda uzman kişilerle kurduğumuz ekiplerimiz, sunduğumuz her hizmette kaliteden ödün vermeden yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemektedir!


Biz Kimiz

Seditio Soft

2013 yılında başladığımız yolculuğumuzda her geçen gün sizlerle daha da büyüyen bir yazılım firmasıyız. Dijital dünyada yer almanızı sağlayacak hizmetlerimizi, alanlarında uzman personelimizle çağın gerektirdiği şekilde sizlere sunuyoruz. Yazılımda ve dijital dünyada yaşanan hızlı değişimlerin ise en sıkı takipçileriyiz! Farklı sektörlere yönelik ürettiğimiz çözümler, yüksek müşteri memnuniyetine sahiptir ve bizlerin en iyi referanslarıdır. Bünyemizde yer alan ekipler, tamamen uzman kişilerden oluşmaktadır. Kendilerini sürekli geliştirmeye açık olan kişilerce oluşan bu ekipler, sizlerin gereksinimlerini karşılamak için her daim son teknolojinin nimetlerini kullanmaktadır. Kamu ve özel sektöre yönelik çok sayıda projeler yürüten Seditio Soft; Web Uygulama Geliştirme, Mobil Uygulama Geliştirme, Grafik Tasarım ve SEO Danışmanlığı hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır.
Seditio Soft, E-Ticaret ve CMS uygulamaları gibi hazır ürünlere sahiptir. Bu ürünler, tamamen özelleştirilebilir özelliktedir ve müşterinin isteklerine göre özel kodlama ile yeni ürünler de sunulabilmektedir. Birçok farklı kurum ve uygulamaya entegrasyonun yapılması konusundaki tecrübemiz sayesinde hızlı ve sorunsuz çözümler üretebilmekteyiz. SEO Danışmalığımız sayesinde ise markanızı rakipleriniz bir adım önüne taşıyoruz. Bilişim sektöründe edindiğimiz tecrübemiz, ortaya çıkardığımız her üründe kendini belli etmektedir.